Şişlililer sonbaharı festivalle karşılayacak… Şişli Belediyesi’nin desteğiyle 16-17 Eylül’de düzenlenecek Bomonti Sokak Festivali’nde sokak müzisyenlerinden sokak lezzetlerine, atölyelerden film gösterimlerine kadar pek çok etkinliğe yer verilecek.

İstanbul’un en köklü ve son yıllarda en çok yıldızı parlayan semtlerinden Bomonti, kültür sanat hayatının ve eğlencenin merkezlerinden biri olmaya devam ediyor. Birçok önemli markanın geliştirdiği konut projeleriyle tercih edilen bir semt olan, açılan yeni lezzet duraklarıyla gastronomik açıdan da dikkat çeken Bomonti’nin artık bir de festivali var.

Şişli Belediyesi’nin desteği, Gorillaz ve Pink Milk organizasyonuyla Bomonti Sokak Festivali 16 – 17 Eylül 2017 tarihlerinde gerçekleştirilecek. Semtin organik pazarı ve antika pazarı olarak bilinen, en işlek yerlerinden biri olan Feriköy Pazarı’nın otopark alanında düzenlenecek Bomonti Sokak Festivali, semtle özdeşleşerek uzun soluklu bir festival haline gelmeyi amaçlıyor. 12.00’dan itibaren başlayacak ve yaklaşık 12 saat sürecek ücretsiz festival gün boyunca katılımcılarına eğlence vaat ediyor. Sokak müzisyenlerinden gün boyu canlı müzik dinleye- bileceğiniz iki günlük festivalde, çeşitli sokak lezzetleri, tasarımcılar, çeşitli aktiviteler, atölyeler, söyleşiler, ünlü DJ’ler ve dansçılardan performanslar sizleri bekliyor. Ayrıca etkinlikler, sürpriz iki filmin gösterileceği açık hava sinemasıyla noktalanacak. Bomonti Sokak Festivali ile sonbaharı ve yeni bir eğitim dönemini karşılama- ya hazırlandığımız ha a sonu boyunca, rengârenk ve özel bir dekorasyonla katılımcılara karnaval tadında bir program sunulması amaçlanıyor.