29 Ekim Cumhuriyet Bayramı

Büyük Kutlama

Şişli Belediyesi, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı her yıl olduğu gibi bu yıl da coşkuyla kutlayacak. Atatürk posterleri ve Türk bayraklarıyla donatılacak olan sokaklarda Şişlililer cumhuriyet yürüyüşü yapacak.

Etkinlik, 17.00’de Harbiye Uğur Mumcu Anıtı önünde başlayacak. İlk olarak gezici bando ve çeşitli gruplar müzik ziyafeti sunacak; ardından zeybek ve halk oyunları ekipleri dans gösterisi sahneleyecek.

Müzik ve dans şöleninin ardından 19.00’da yürüyüş başlayacak. DJ Selim Yeğin eşliğinde devam eden yürüyüşün son durağı Cevahir AVM olacak.

Kutlamada Şişlilileri sürpriz de bekliyor. Cevahir AVM önünde düzenlenecek konserde sürpriz bir sanatçı sahne alacak. Konser saati 18.00 – 20.00. DJ Hüseyin Karadayı da müziğiyle unutulmaz anlar yaşatacak.

Şişli Belediye Başkanı Hayri İnönü’nün ev sahipliğinde düzenlenen 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlaması gencinden yaşlısına tüm İstanbulluların katılımına açık. Ücretsiz gerçekleşen etkinlikle ilgili (0212) 708 86 38 numaralı telefondan ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.